
"Als je kijkt naar de XRP Ledger en XRP de gedecentraliseerde digitale valuta, dan is het meeste van wat er in dat ecosysteem gebeurt, echt gecorreleerd met Bitcoin en Ethereum. Laten we zeggen dat het lijkt op $100 miljard handel per jaar. De overgrote meerderheid is verbonden met wat er gebeurt in de algemene markt en wordt aangedreven door alle dingen die Bitcoin en Ethereum aansturen. Is het een waardeopslag? Is het misschien gewoon iets dat we waarderen in een gedigitaliseerde, geglobaliseerde toekomst? Is het speculatie? Dat gebeurt allemaal in zijn eigen economische realiteit, volledig los van waar Ripple op gefocust is."
"Weet je, kijk je naar ODL [On-Demand-Liquidity], de afgelopen twee jaar is dat ongeveer $2 miljard, dus het is maar een fractie van de algehele ervaring die in die markten plaatsvindt. Dus ik denk dat Ripple als organisatie - we kijken alleen naar hoe je een product / markt past. Dus als er een product / markt is die past bij een centrale bank die digitale valuta's wil verkennen, dan zijn we absoluut betrokken.
Het is gewoon iets anders, maar we denken dat het iets waardevols is. We vinden dat elke centrale bank discussies zou moeten voeren over een digitale valuta. En vooral met de snelheid waarmee China het heeft omarmd, moeten de rest van de grote economieën op dit punt een beetje relevant blijven en voorop blijven lopen."
“De ene digitale valuta vanuit de centrale bank kan zo verschillend zijn van de andere, niet alleen de valuta erachter, maar nogmaals - waarvoor gaan ze het laten gebruiken? De meest radicale zou zijn dat consumenten rechtstreeks naar hun centrale bank kunnen gaan. Dat is waarschijnlijk zo'n radicale stap - je zou de banken wegknippen - ik zie dat gewoon niet gebeuren, dus er is waarschijnlijk een vorm van werken met banken, misschien met portefeuilles. Er zullen gewoon veel gradaties zijn in wat je ermee kunt doen, wat de impact op de wereld zal vergroten."
Loading