
“Veel instellingen hielden ten onrechte niet van Bitcoin vanwege zorgen over ESG [environmental, social and governance]. Proof of Stake lost dat op. Bovendien heeft [ETH] nu een rendement, dus dat is iets waar instellingen dol op zijn.
Dus nu moet u één beslissing nemen over de toewijzing van activa, namelijk: 'Ik geloof in deze Web 3.0-technologiewereld.' Waar verdeel je dan over? Bitcoin of ETH?
Het wordt ETH. Waarom? Omdat je iets tussen een opbrengst van 6-10% krijgt. Dus dat is buitengewoon.”
“Dat is de veiligste, gemakkelijkste toewijzing. Dat is toevallig ETH. Nu zijn andere tokens in een vroeger stadium - of het nu Solana of AVAX of wat dan ook is - … eerder in de adoptiecurve, dus je krijgt die versnelde fase, dus ze zullen waarschijnlijk beter presteren.
Maar als je alleen maar denkt aan de veilige, gemakkelijke gok, kijkend naar internet, is het geld van internet momenteel ETH. Er wordt niets uitgewisseld in Bitcoin. Letterlijk niets.”
Loading