
“Voor de hand liggende hype-thema's in de volgende uitbreiding:
1) overbruggings- en meerketendiensten
2) AI ontmoet blockchain
3) appchains en sectorketens”
“Gezien hoe sommigen reageren, moet ik verduidelijken dat een 'hype-thema' een thema is dat zijn eerste grote cyclus in de schijnwerpers zet. Het zal een aantal zeer reële protocollen hebben die de kans nastreven, evenals vele andere 'grifter-protocollen' die het thema slipstreamen."
“Ik denk dat als ik een ecosysteem zou moeten kiezen dat controversieel is en waar je op moet letten, en in zijn controverse wordt ondergewaardeerd, het Solana zou zijn. Placeholder, elke bearmarkt, heeft de neiging om een ecosysteem of twee te kiezen en een vliegdekschipstrategie rond dat ecosysteem te bouwen. En dus de laatste bear [market], het waren ETH en Bitcoin, omdat dat echt de enige dingen waren die op schaal en liquide genoeg waren om te rechtvaardigen.
En wat ik bedoel met vliegdekschip - als je Ethereum neemt, koop dan een heleboel van de belangrijkste ETH-activa, maar waag je er omheen te investeren en dat ecosysteem echt te leren kennen en wie alle mensen zijn die op dat moment aan het werk zijn in tijd, leningen of DEX's of vermogensbeheer of wat dan ook. En dan kun je de beste teams kiezen van de teams die je het meest aanspreken vanuit een ondernemingsperspectief. We doen nu exact dezelfde vliegdekschipstrategie rond Cosmos en Solana."
Loading