
"Ik denk dat we dat punt allang gepasseerd zijn omdat je het internet zou moeten afsluiten. Zoals ik in het verleden heb gezegd, zie ik niet in hoe je het zou kunnen verbieden. U kunt zeker de moeite nemen. De regering zou kunnen zeggen: ‘Het mag hier niet.’ Maar mensen zouden het nog steeds kunnen doen. En het zou heel moeilijk zijn om mensen ervan te weerhouden dit te doen. Dus ik denk dat het dom zou zijn als de regering dat zou proberen."
"Ik denk dat we iets zouden missen. Een groter probleem zou zijn dat we de innovatie rond Bitcoin en andere digitale activa zouden mislopen als we zouden proberen ze te stoppen."

“Ik denk dat we zeker achterlopen. We hebben gezien dat andere landen een veel meer, ik zou zeggen, productieve benadering van het reguleren van crypto hanteren in de zin dat … ze zeggen niet dat ze helemaal geen regelgeving moeten hebben. Ze zeiden: ‘Laten we een regelgevingskader bouwen dat werkt voor crypto."
"Onze aanpak is veelal een 'zeg nee en vertel mensen dat ze moeten wachten' benadering. Dus ik denk dat we dat echt moeten omdraaien, bereid zijn om te werken aan een raamwerk dat geschikt is voor deze branche."
"Ik ben optimistisch dat met de nieuwe voorzitter die binnenkomt, die diepgaande kennis heeft van deze markten (de cryptomarkten) dat iets is dat we samen zouden kunnen doen, een goed regelgevend kader opbouwen."
Loading