

"Polkadot is een van de sterkste bouncers van vandaag, aangezien het een van de niveaus bereikte die ik eerder heb gemarkeerd. Waarschijnlijk wat meer consolidatie, maar ik denk dat het slechts een kwestie van tijd is voordat we $DOT boven $20 zien."
"Wat opvalt op de #DOTUSDT is dat we sinds gisteren in een zeer sterke uptrend zitten. Negen van de tien 4-hr candles zijn groen en een meerderheid van die candles bevatten goede volume. We zien dat 7.5 USDT de zone is geweest met een sterk support, veel mensen zijn dan ook in gestapt rond dat gebied.
De RSI bevindt zich wel in de overbought zone maar in een sterke uptrend hoeft dat géén bearish teken te zijn en kan het zomaar doorzetten. De Mac-d beweegt nog steeds sterk in de bullish zone. De 12 dollar zijn we op dit moment aan het doorbreken en op de #DOTUSDT bevinden we ons dus op de all-time high op dit moment."

"Wanneer we kijken naar de #DOTBTC chart ziet deze er soortgelijk uit wat betreft de indicatoren. Echter zijn we hier nog niet op de ATH en is er natuurlijk nog veel ruimte voor groei. De eerstvolgende key-resistance nadert en dat is rond de 33200 satoshi. Wat wij verwacht is dat we hieruit breken en dan een kort tijdje sideways zullen bewegen om zo weer een move omhoog te kunnen maken.
Mocht je een positie willen nemen dan zou een 4hr close boven de 33200 een mooie kans kunnen zijn. Mochten we dat gebied niet doorbreken dan is het goed mogelijk dat we de 27500 satoshi zone weer bezoeken, ook dat zou een mooie entry kunnen zijn."

Loading