
“V: Waarom gaan goud, zilver en Bitcoin hoger? A: Omdat de armen en de middenklasse in de VS armer en dieper in de schulden raken. Word alsjeblieft niet armer. Koop in ieder geval één zilveren munt. Slechts $30 en begin rijker te worden."
“Vandaag gaan we het hebben over het populairste onderwerp op de markt van vandaag, en het is geen onroerend goed. Wat het hier is, is dat dit goud is. En dit is zilver. En natuurlijk is er Bitcoin. Dat zijn dus de drie dingen. En de reden dat ze op dit moment de populairste onderwerpen ter wereld zijn, is omdat ons geld nep is. Ik zeg dit al jaren, dit is Gods geld [zilver]. Dit is nepgeld [dollarbiljet]. Ik hou van Bitcoin. Ik noem het mensengeld.”
Loading
Q: Why are gold, silver, Bitcoin going higher? A: Because US poor and middle class getting poorer & deeper in bad debt. Please don’t get poorer. At least buy one silver coin. Only $30 and start to get richer.