
"Je denkt gewoon dat ik hier deel van wil uitmaken. Ik wil meedoen, en misschien krijg ik de tokens gratis, misschien koop ik sommige van deze tokens, misschien kosten ze me $10 … Laten we zeggen dat Lady Gaga's gemeenschap, Little Monsters, in het begin tokenized was. Het zou voor een periode van een kleine groep naar de grootste muziekgroep ter wereld zijn gegaan. Stelt u zich eens voor hoe rijkdom voor iedereen geldt. Dus als u nu 20 miljoen hondsdolle fans heeft die tokens in uw netwerk hebben, waarom heeft u dan ooit nog een marketingbudget nodig?"
“Ik ben ook verbaasd over hoe traag het is geweest en hoe schokkerig het einde van het jaar was. Ik denk dat het te maken heeft met de bestedingen van consumentengoederen, een beetje het aflopende gedoe. Dat is het eigenlijk, en ik denk dat veel institutionele beleggers zullen wachten tot volgend kwartaal. We weten allemaal dat het komt. Ook belastingverkopen en hedgefondsen die hun boeken voor het einde van het jaar rechtzetten."
Koop of verkoop voor €100 Stop met te veel betalen voor je crypto. Bij de Amsterdamse exchange Finst handel je tegen de laagste tarieven van Nederland, zonder verborgen kosten.
👀 Bekijk Finst nu ›Let op: Beleggen in crypto brengt risico’s met zich mee. Handel alleen met geld dat u kunt missen.
Loading