
“Een cruciale vraag in deze scenario’s is: ‘Oké, ze bevinden zich onder water, maar hoeveel? Hoe erg is het?’ Onder water zijn met -1% is heel anders dan -20%.
Op basis van ongerealiseerde winst bevinden Bitcoin-houders op de korte termijn zich op een belangrijk beslissingspunt. We verwachten hier een opleving… maar ook een faseverschuiving.”

“Hoewel we nog niet ‘topzwaar’ zijn, staan we op het punt om daar naartoe te bewegen. Chop-solidatie blijft mijn basisscenario, en markten moeten vaak eerst dalen voordat ze weer stijgen.
Na 18 maanden van puur opwaartse prijsactie wordt een periode van enkele maanden van consolidatie en correctie niet alleen verwacht, maar ook vereist. Laat u niet van de wijs brengen, mensen, maar dat vereist vaak dat u de verwachtingen op de korte termijn beheert.
Houd de zaken in perspectief. Blijf bescheiden en stapel sats.”

Loading