
"Wat er meestal gebeurt, is dat ze uitstellen, uitstellen, uitstellen … Dan weet je, ze komen op de datum … De markt begint te tanken, en dan krijgen ze religie en [zeggen] 'Oké, ja, natuurlijk, we zijn gewoon het schuldenplafond verhogen.'
Waarom gaan we door dit lied en dans?
Dus de Republikeinen zullen waarschijnlijk een concessie krijgen van de Democraten op een bepaald stuk beleid waarvan ze denken dat het belangrijk zal zijn bij de volgende verkiezingen, en dan zullen ze op het laatste moment tot een deal komen en ze zal het met een symbolisch bedrag verhogen en dan is iedereen weer blij."
"Het wordt interessant, de timing daarvan, want gaat dat samenvallen met een soort herfstoogstcyclus, wanneer we meestal financiële ontwrichtingen krijgen, met de bankencrisis dan, heb je de federale overheid die biljoenen dollars uitgeeft aan schulden omdat ze zichzelf moeten financieren?
Je stelt in feite dit kruitvat samen van een situatie die dit jaar in Q3 en Q4 zal exploderen, en ik denk dat het uiteindelijk goed zal zijn voor Bitcoin."
Loading