
"Wat gebeurt er als je 1% van obligaties naar BTC heralloceert in een 60/40 portefeuille?"

"Voor de meeste niet-fiduciaire beperkte beleggers moet de positionering rekening houden met de factor van valutadevaluatie. Nominaal rendement is een nutteloze maatstaf in de huidige fiat CB (centrale bank) constructie.
Op basis van de financiën van de Amerikaanse overheid is devaluatie de enige optie.
Slecht voor obligaties, goed voor harde activa...
Naar onze mening zullen obligaties waarschijnlijk de grootste verliezer zijn in een toekomst waarin portefeuillebeheerders serieus overwegen Bitcoin op te nemen in gediversifieerde portefeuilles."
Koop of verkoop voor €100 Stop met te veel betalen voor je crypto. Bij de Amsterdamse exchange Finst handel je tegen de laagste tarieven van Nederland, zonder verborgen kosten.
👀 Bekijk Finst nu ›Let op: Beleggen in crypto brengt risico’s met zich mee. Handel alleen met geld dat u kunt missen.
Loading