
"Opvallend is dat het percentage Bitcoin dat minder dan een maand is verhandeld (gebaseerd op gerealiseerde marktkapitalisatie - UTXO) 36% heeft bereikt. Hoewel dit aanzienlijk lager is dan de pieken van eerdere cycli, blijft de langetermijntrend dalend, wat suggereert dat de markt waarschijnlijk zijn cycluspiek zal bereiken in Q1 2025, of uiterlijk in Q2 2025.
In plaats van een enkele piek zal deze verhouding echter waarschijnlijk 2 tot 4 keer scherp stijgen, wat doorgaans leidt tot aanzienlijke oververhitting gevolgd door een bearcyclus. Daarom moeten verwachtingen voor substantiële winsten in zowel Bitcoin als altcoins nog steeds open blijven.
Desalniettemin is voorzichtigheid geboden vanuit een conservatief standpunt en met het oog op risicomanagement. Om deze reden ben ik van plan om mijn bezittingen geleidelijk te verkopen.”
Loading