
"Ik scalp al een tijdje CRV en heb de meeste van die trades live gedeeld de afgelopen anderhalve maand terwijl ik wachtte op deze beweging op CRV/BTC. Die is nu eindelijk gebeurd. Aangezien BTC waarschijnlijk de komende weken in een bereik van $70.000-$90.000 blijft, denk ik dat het eindelijk tijd is voor de grote beweging die ik verwachtte. Ik ben nu long gegaan op CRV."
"Een terugkeer naar de hogere regionen op CRV/BTC (waar momenteel bullish divergentie te zien is op de lange termijn) betekent een stijging van 150%, wat overeenkomt met ons tweede doel van $0,58+."
Koop of verkoop voor €100 Stop met te veel betalen voor je crypto. Bij de Amsterdamse exchange Finst handel je tegen de laagste tarieven van Nederland, zonder verborgen kosten.
👀 Bekijk Finst nu ›Let op: Beleggen in crypto brengt risico’s met zich mee. Handel alleen met geld dat u kunt missen.
Loading