Een bekende Bitcoin-whale slaat weer toe op Hyperliquid, en dit keer met een flinke mega long op
XRP. Volgens tracking van
Onchain Lens opende dezelfde trader die in december perfect timede, een positie van ruim $30 miljoen aan
XRP met 20x leverage.
Deze whale werd vorig maand nog beroemd (of berucht) door 255 BTC on-chain te dumpen, gevolgd door stevige shorts op BTC en ETH. Die move leverde hem miljoenen winst op. Nu is het complete tegendeel: hij draait 180 graden en gaat all-in long op altcoins.
De totale exposure van deze whale ligt nu rond de $328 miljoen aan leveraged longs, verdeeld over de grote namen:
- 1.247 BTC (~$112,8 miljoen)
- 37.414 ETH (~$115,6 miljoen)
- 503.778 SOL (~$69,8 miljoen)
- En dus 14,26 miljoen XRP (~$30 miljoen)
Met een gemiddelde leverage van meer dan 10,8x over alle posities is dit geen voorzichtige play. Het opneembare saldo staat op $0 – alles zit erin.
Momenteel staat hij licht in de plus op BTC (ongeveer +2,58%), maar in de min op ETH, SOL en
XRP. SOL doet het het slechtst met een verlies van zo'n $386.000.
De
XRP-instap lag op $2,1027, terwijl de prijs nu rond de $2,10 schommelt (op basis van live data van vandaag). Dat wijst op een entry vlak bij een lokale piek.
Maar het echte interessante: de liquidatieprijs voor deze
XRP-positie ligt pas op $0,3887 – meer dan 80% lager dan nu. Dat geeft aan dat deze whale veel ruimte heeft en duidelijk niet bang is voor een dip.
Wat betekent dit?
Het is een duidelijke bullish bet op een altcoin-rally, met name op
XRP. Misschien rekent hij op nieuwe katalysatoren zoals regelgevende ontwikkelingen rond
Ripple, of gewoon op een bredere altseason nu BTC stabiel rond $90.000 hangt.
Hyperliquid blijft een walhalla voor dit soort agressieve trades. Deze whale toont weer aan hoe snel sentiment kan flippen – van short naar mega long in een paar weken. Of dit de start is van een grotere move, of gewoon een high-risk gok, dat moet de markt uitwijzen.
Hou het in de gaten, want als dit soort posities goed uitpakken, volgt vaak meer volume en aandacht. Wat denk jij – slim getimed of te vroeg?