De Bitcoin (BTC) prijs is sinds het nieuwjaar flink gestegen. Zodra we terugkijken naar de Bitcoin grafiek zijn we in een kort tijdsbestek van de $6k zone naar de $8k zone gegaan. Tot eerder vandaag, toen BTC de $9k zone bereikte, volgens Tradingview.com.
De grote vraag is nu als volgt: Zijn we bullish of zijn we bearish?
Als het aan de volgende analisten ligt ziet het er in ieder geval positief uit. Een Bitcoin prijs met vijf cijfers zou weer snel in het spel kunnen zijn.
Josh Rager
De CEO van Blackroots, Josh Rager, heeft recent zijn verwachtingen op Twitter kenbaar gemaakt over de Bitcoin prijs. Hij verwacht dat de volgende 'all time high' van Bitcoin tussen de $75k en $80k zal zijn.
filbfilb heeft opgemerkt dat de Bitcoin prijs eigenlijk beter presteert dan voorspeld. Volgens zijn grafiek kan BTC de komende maanden nog harder stjigen.
“In een schokkende wending van gebeurtenissen; Bitcoin presteert * marginaal * beter dan voorspeld."
Dave the wave heeft 2 scenario's voorspeld voor Bitcoin. Zo zei hij als volgt:
1] Prijs gaat op een andere run evenredig aan de vorige runs, raakt de weerstandslijn op 11,5K. Vervolgens dalen we met 50% tot 8,7K. Slechts iets lager dan de huidige prijs.
2] Prijs breekt hoger in een groter stijgende driehoek.
Volgens de bekende Bitcoin handelaar Crypto Michaël, is het een goed teken dat we boven de $9.000 zijn uitgebroken. Echter geeft hij wel aan dat we hiermee een CME-kloof creëren.
“Als we de $9.000 support verliezen, worden we bearish en streef ik $8.250 / $8.600 als belangrijkste lange zones. Eerst een stijging naar $9.400 is ook mogelijk.”
Two risks -
1] Price goes on another run proportionate to the previous runs, hits the resistance line at 11.5K, retraces 50% to 8.7K only slightly lower than current price.
2] Price breaks higher into a larger ascending triangle pattern
Given the possibility of 2.....
$BTC#BITCOIN
We broke above $9,000, that's a good sign. But we'll be creating a CME gap through that.
If we lose $9,000, the bearish divergences are applied and I aim $8,250 / $8,600 as main long zones.
Another wick first in $9,400 is also on the table.
Just a scenario.